Wiadomości

Plan treningów na tydzień 08.01-12.01.2018 r.

Witamy !!! No to zaczynamy!!!
Plan treningów na tydzień 08.01-12.01.2018 r.

UWAGA!!! ZMIANY!!!

Poniedziałek

Chynów-Sala w Zespole Edukacyjnym Nr 1

17.00-18.00 grupa naborowa
18.00-19.00 grupa „Skrzaty”
19.00-20.00 „Żak” grupa z Chynowa

Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupa „Orlik”-wszystkie grupy

Hala przy ul.Wazów
17.00-18.30 grupa „Żak” rocznik 2009, grupa trenera Rafała Deresza

Boisko przy ul. Wyspiańskiego-orlik
18.30-20.00 grupa „Orlik”(2007), grupa trenera Rolanda

Hala lekkoatletyczna!!!- obok hotelu „Leśny”
19.00-20.30 grupa „Trampkarz”-roczniki 2004,2005,2006

Wtorek
ZMIANY!!!

Drzonków-Sala w Zespole Edukacyjnym Nr 4

16.30- 17.30 grupa Naborowa
17.15-18.30 grupa „Skrzaty”

Sala WOSiR w Drzonkowie

16.30-18.30 „Żak” grupa z Drzonkowa

LO III sala, ul. Strzelecka
17.45-19.15 grupa „Orlik” rocznik 2008-turniej wewnętrzny

Boisko przy ul. Botanicznej
17.00-18.30 grupa „Orlik” rocznik 2007

Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupy „Młodzik” ( rocznik 2007 według powołań ) oraz „Trampkarz”(roczniki 2004,2005,2006)

Hala ul. Wazów
17.00-18.00 grupa Naborowa (2012/2013), grupa trenera Pawła
17.30-18.30 „Skrzat”(2011) grupa trenera Pawła

Zawada
16.30-18.00 grupa młodsza
18.00-19.30 grupa starsza

Środa

Chynów-Sala w Zespole Edukacyjnym Nr 1

17.00-18.00 grupa naborowa
18.00-19.30 grupa „Skrzat”

Boisko, ul.Sulechowska
17.00-18.30 grupy „Młodzik” oraz „Trampkarz”

Hala przy ul. Wazów
17.00-18.30 „Żak” grupy „biała” i „fioletowa”
18.30-20.00 „Żak” 2009 grupa trenera Rafała Deresza

LO III, ul. Strzelecka
17.45-19.15 grupa „Żak” grupa fioletowo-biała

Sala w Przylepie
15.15-16.30 grupa z Przylepu

Sala w tzw. „Lotniku”
17.30-19.00 „Żak” 2010 grupa trenera Pawła

Boisko ul.Wyspiańskiego-orlik
18.30-20.00 „Orlik” 2007 grupa trenera Rolanda

Czwartek
UWAGA ZMIANY!!!

LO III, ul. Strzelecka
17.45-19.15 „Żak” grupa z Chynowa

Drzonków-Sala w Zespole Edukacyjnym Nr 4
18.30-20.00 „Skrzat” grupa „biała”

Boisko, ul. Sulechowska
18.30-20.00 „Orlik” wszystkie grupy

Sala w Przylepie
15.15-16.30 grupa z Przylepu

Sala w SP-21, Oś.Pomorskie
17.00-18.30 „Skrzat” (2011) grupa trenera Pawła

Piątek

Sala WOSiR w Drzonkowie
16.30-18.30 „Żak” grupa z Drzonkowa

Drzonków-Sala w Zespole Edukacyjnym Nr 4
16.30-17.30 grupa Naborowa
17.15-18.30 grupa „Skrzat”

Boisko ul. Botaniczna
16.45-18.15 grupy „Młodzik” oraz ” Trampkarz”
18.15-19.45 „Orlik” wszystkie grupy

Sala w tzw. „Lotniku”
17.00-18.00 grupa Naborowa (2012/2013) grupa trenera Pawła
18.00-19.00 „Żak” 2010 grupa trenera Pawła

Hala przy ul. Wazów
17.00-18.30 „Orlik” 2008 według powołań
18.30-20.00 „Żak” 2009 grupa trenera Rafała Deresza

Zawada
16.30-18.00 grupa młodsza
18.00-19.30 grupa starsza

Pozdrawiamy, trenerzy!!!

SPRAWY ORGANIZACYJNE

Witamy serdecznie po krótkiej przerwie!!!

WAŻNE!!! SPRAWY ORGANIZACYJNE!!!

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH rodziców na zebrania, które odbędą się w środę , 03. stycznia 2018 r. przy ul. Wrocławskiej 69 ( siedziba klubu żużlowego K.S. Falubaz Zielona Góra), wg. następującego harmonogramu:

godz. 17.00-17.30 rodzice z grup naborowych oraz „Skrzatów”

godz. 17.30-18.00 rodzice z grupy „Żaki”

godz. 18.00-18.30 rodzice z grup „Orlik” oraz „Młodzik”

Tematem będą sprawy organizacyjne.

Pozdrawiamy, trenerzy!!!

Zebranie

UWAGA WAŻNE!!!
W poniedziałek 18.12.2017 r. serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się w kawiarni hali akrobatycznej (1-piętro) według następującego harmonogramu:

17.10-17.50 rodzice grupy „Orlik”
18.15-18.45 rodzice grupy „Skrzat”
19.00-19.45 rodzice grupy „Żak”
19.50-20.20 rodzice grupy „Młodzik”

Do zobaczenia!!!
Pozdrawiamy, trenerzy!!!