Aktualności

Plan treningów na tydzień 11.06-15.06.2018 r.

Uwaga ważne !!!
Zawodników grupy „Orlik 1” prosimy o udział w treningach grup „Orlik”!!!

Poniedziałek

Boisko przy ul. Amelii
17.00 - 18.30 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”
17.00 - 18.30 grupa „Żak”

Boisko, ul. Botaniczna
17.00 - 18.30 „Orlik” wszystkie grupy

Boisko trawiaste w Chynowie
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

Boisko przy SP-22
15.30 - 17.00 grupa szkolna z SP-18
17.15-18.15 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

Boisko, Oś. Pomorskie
17.15-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

Szkoła w Niwiskach
14.00-15.30 grupa szkolna

Wtorek
ZMIANA !!!
Wtorek
DRZONKÓW BOISKO
17.00 - 18.30 grupy „Żak” oraz „Skrzat” zawodnicy powołani na mecz z „Barceloną”
18.30 - 20.00 zawodnicy z grup „Trampkarz”, „Młodzik” i „Orlik” powołani na mecz z Barceloną oraz zawodnicy rocznik „2008” jadący na turniej do Warszawy (wg. powołań).

Dodatkowo -TRENING BRAMKARSKI !!!
17.45-18.30 zawodnicy z grup „Trampkarz” i „Młodzik”
18.30-19.00 zawodnicy z grup „Żak”

Boisko „Orlik” w Raculi
17.00-18.00grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

Boisko „Orlik” w Zawadzie
16.30 - 18.00 grupa młodsza
18.15 - 19.45 grupa starsza

PRZYLEP-boisko przy szkole
15.15 - 16.30 grupa „Żak”

Środa

Boisko przy ul. Amelii
17.00 - 18.30 „Orlik” wszystkie grupy
17.00 - 18.30 grupa „Żak”

Boisko w Chynowie
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

Boisko przy SP-22
15.30 - 17.00 grupa szkolna z SP-18

PRZYLEP-boisko przy szkole
15.15 - 16.30 grupa z Przylepu

Czwartek

Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”

Boisko trawiaste w Drzonkowie
17.00 - 18.30 „Orlik” wszystkie grupy !!!
18.30 - 20.00 zawodnicy z roczników 2005, 2006, 2007, 2008 według powołań !!!

UWAGA !!!
Dodatkowo- trening bramkarski
18.00-18.30 zawodnicy z grupy „Orlik” z godz. 18.30
18.30-19.00 zawodnicy z grup”Orlik” z godz. 17.00

Boisko „Orlik”, ul. Wyspiańskiego (przy szkole)
17.15-18.30 „Skrzat” grupa biała
18.30-19.45 „Skrzat” grupa fioletowa

Przylep-boisko przy szkole
15.15-16.30 grupa z Przylepu

Szkoła w Niwiskach
14.00 - 15.30 grupa szkolna

Boisko „Orlik” w Zawadzie
16.30 - 18.00 grupa młodsza
18.15 - 19.45 grupa starsza

NOWE LOKALIZACJE

Boisko „Orlik” przy SP- 22
17.15 - 18.15 grupa „Naborowa” (rocznik 2012 i młodsi)
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat” (roczniki 2010 i 2011)

Boisko „Orlik”, Oś. Pomorskie przy SP- 21
17.15-18.15 grupa „Naborowa” (rocznik 2012 i młodsi )
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”(roczniki 2010 i 2011)

Piątek

Boisko trawiaste w Drzonkowie
16.45 - 17.45 grupa „Naborowa”
16.45 - 18.00 grupa „Skrzat”
18.00 - 19.30 grupa „Żak”

Boisko przy ul. Amelii
17.00 - 18.30 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”

Boisko przy ul. Botanicznej
16.45 - 18.15 „Orlik” grupy I II III !!!
18.00 - 19.30 „Orlik” grupy IV V VI !!!

Przylep-boisko przy szkole
14.45-16.00 „Żak” grupa z Przylepu

Pozdrawiamy, trenerzy !!!